/ 

Adres:81-366 Gdynia ul.Władysława IV
Tel.:510742819
Fax:
Adres e-mail: pracownie.art@gmail.com
Adres www: p-art.pl
Opis: Realizacja nietypowych form dekoracyjnych. Wykonujemy realizacje na bazie projektów własnych lub dostarczonych przez stylistów.W zakresie usług szeroko rozumiana realizacja form nietypowych : okleiny, fototapety, panele, ekrany, litery, meble z tworzyw nietypowych. Kompleksowa obsługa reklamowa firm - projekty, wydruki solwentowe, druk sitowy, druk cyfrowy - reklama zewnętrzna,reklama wewnętrzna.
Adres:81-810 Sopot ul.Niepodległości
Godziny otwarcia
 • Pon.-Piąt.9:00-17:00
 • Sobota    -
 • Niedziela  -
Tel.:(58) 350 94 57
Fax:
Adres e-mail: biuro@diggity.pl
Adres www: www.diggity.pl
Opis: Jesteśmy agencją świadczącą usługi z zakresu marketingu zintegrowanego. Zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe w zakresie dostosowanym do przyjętych celów marketingowych oraz dedykowanego budżetu.
Adres:80-180 Gdańsk ul.Cedrowa 64
Godziny otwarcia
 • Pon.-Piąt.8:00-16:00
 • Sobota    -
 • Niedziela  -
Tel.:505 205 152
Fax:
Adres e-mail:
Adres www:
Opis: Jako agencja reklamowa zajmujemy się kompleksową obsługa firm zarówno w zakresie projektowania jak i realizacji reklam. Posiadamy własną drukarnię i park maszynowy. Wykonujemy m.in naklejki, banery, stosika targowe (rollup, ścianka popup), stoiska promocyjnne i degustacyjne, potykacze, tablice, szyldy, oklejanie samochodów, aut, witryn, kasetony, litery przestrzenne 3D, wizytówki, ulotki, foldery, teczki ofertowe, kalendarze, plakaty, strony internetowe www z pełną obsługą (domena
Adres:80-826 Gdańsk ul.Ogarna 31/32 lok. 1
Tel.:58 301 25 63
Fax:
Adres e-mail: biuro@trinum.pl
Adres www: www.trinum.pl
Opis: Specjalizujemy się od lat w projektowaniu różnorodnych graficznych materiałów reklamowych odróżniających firmę od konkurencji. Od wizytówek do wizerunku firmy. Tworzymy grafikę ilustracyjną, plakaty reklamowe i opakowania skutecznie docierające swym przekazem do właściwego odbiorcy. Składamy teksty i grafikę tworząc wpadające w oko ulotki, gazetki reklamowe i katalogi. Ilustrujemy wszelkie wydawnictwa (np. raporty), a na życzenie nadzorujemy cały proces druku.
Adres:85-792 Bydgoszcz ul.Hallera 3/2
Godziny otwarcia
 • Pon.-Piąt.08.00-16.00
 • Sobota    -
 • Niedziela  -
Tel.:(52) 52 02 565
Fax:
Adres e-mail: wyceny@apple-red.pl
Adres www: www.apple-red.pl
Opis: Nasz zespół z 15-letnim doświadczeniem w branży gotowy jest podjąć współprace zarówno z klientem reprezentującym firmę jak i instytucją. Projektujemy z zaangażowaniem i zapałem. Dobry pomysł na logo - to podstawa. Katalogi firmowe, teczki, foldery - tak można przedstawić profil przedsiębiorstwa. Strony www - firma zaistnieje w internecie. Kalendarze - promocja o szerokim zasięgu. Aranżacja wnętrz - Jak Cię widzą, tak Cię piszą.
Adres:80-255 Gdańsk ul.Podleśna 3d
Godziny otwarcia
 • Pon.-Piąt.8-16
 • Sobota    8-14
 • Niedziela  -
Tel.:514 81 77 33
Fax:
Adres e-mail: biuro@brand-vision.pl
Adres www: www.brand-vision.pl
Opis: PRODUKUJEMY REKLAMY W SUPER CENACH! projekty graficzne GRATIS! banery wyklejanie witryn,identyfikacja wizualna,szyldy,pylony,kasetony,druk wielkoformatowy,miejsca reklamowe,social-media,eventy,produkcja filmowa,fotografia,balony reklamowe i inne.
Adres:81-572 Gdynia ul.Szefki 4
Godziny otwarcia
 • Pon.-Piąt.9-18
 • Sobota    10-14
 • Niedziela  -
Tel.:793992181
Fax:
Adres e-mail: prezes@arips.pl
Adres www: www.arips.pl
Opis: Agencja reklamowa Arips zajmuje sie profesjonalnym przygotowaniem reklamy internetowej i tradycyjnej. Korzystamy z bogatego doswiadczenia na rynku reklamy i mediów. Zapraszamy do wspólpracy.
Adres:81-615 Gdynia ul.Rolnicza 16/24
Tel.:532 083 680
Fax:
Adres e-mail: biuro@koalastudio.com.pl
Opis: TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH: Standardowe strony www, Strony wizytówkowe, Szablony allegro, Edycja i prowadzenie już istniejących stron. WIDEOMARKETING: Krótkie filmy reklamowe na stronę internetową. FOTOGRAFIA: Fotografia reklamowa, Fotorelacje, Fotografia panoramiczna, Wirtualne podróże, Obróbka dostarczonych fotografii. COPYWRITING - tworzenie tekstów marketingowych: Teksty na strony internetowe, Teksty do ofert i ogłoszeń, Artykuły sponsorowane.
Adres:81-451 Gdynia ul.Al. Zwycięstwa 96/98
Tel.:58 73-51-444
Fax:
Adres e-mail: contact@whizbrand.com
Adres www: www.whizbrand.com
Opis: Wspieramy Klientów we wszystkich obszarach marketingu. Oferujemy unikalną kombinację doświadczenia biznesowego, strategicznej wizji, twardej analizy i operacyjnego realizmu z dogłębną znajomością procesu tworzenia marek, planowania komunikacji i projektowania graficznego. Dostarczamy praktyczne, możliwe do wdrożenia i efektywne kosztowo rozwiązania marketingowe. Nie interesuje nas sama kreatywność – interesuje nas skuteczność.
Adres:80-278 Gdańsk ul.Chrzanowskiego 31/4
Tel.:668 52 18 18
Fax:
Adres e-mail: biuro@bureaukb.pl
Adres www: www.bureaukb.pl
Opis: Umożliwiamy Państwu bezpośrednią Certyfikację w Rosji oraz Ukrainie, Świadectwa Rejestracji Państwowej w Rosji w najbardziej doświadczonych akredytowanych jednostkach na podstawie obowiązujących przepisów. Nie ograniczamy się do przekazania suchych faktów dotyczących kosztów oraz terminu, skupiamy się przede wszystkim na najdrobniejszych szczegółach, które niejednokrotnie mają bardzo istotne znaczenie na prawidłowe wystawienie certyfikatu.
Firmy od 21 do 30 ( z 155 )
Chcesz umieścić ogłoszenie lub swoją ofertę w Internecie? Potrzebujesz coś kupić lub sprzedać? Skorzystaj z darmowego serwisu ogłoszeń drobnych.
Dodaj ogłoszenie !!!

©FIRMA.gda.pl - Pomorski Katalog Firm - 2004-2014